Sport.pl

KONKURS. Wygraj bilety na mecz Asseco Resovii w Lidze Mistrzów

W najbliższą środę siatkarze Asseco Resovii zmierzą się w meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów z włoską Bre Bancą Lannutti Cuneo. Stawką spotkania będzie pozycja lidera w grupie G. Mamy dla Was trzy bilety na ten pojedynek.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLCo trzeba zrobić by wygrać? Wystarczy wymyślić hasło zagrzewające siatkarzy Asseco Resovia do walki.

Później polubić naszą stronę na Facebooku i skorzystać ze specjalnej aplikacji konkursowej. Dla 3 osób, które wezmą udział w konkursie - napiszą nam najciekawsze hasło zagrzewające siatkarzy do walki, mamy trzy bilety na mecz Asseco Resovii z Włochami.

Konkurs trwa do wtorku 13 listopada - do godz. 13.

Zachęcamy do zabawy!

POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!