Sport.pl

LM. Blisko niespodzianki w polskiej grupie

Włoska Bre Banca Lannutti Cuneo, rywal Asseco Resovii w grupie G siatkarskiej Ligi Mistrzów pokonała w 2. kolejce rozgrywek francuskie Arago de Sete 3:0 grając we własnej hali. Francuzi nie wykorzystali szansy na wygranie drugiej i trzeciej partii.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLZespół z Sete przegrał drugie spotkanie. W inauguracyjnej kolejce uległ u siebie właśnie mistrzom Polski, Asseco Resovii 1:3. We Włoszech był bliski sprawienia niespodzianki.

Po pierwszym łatwo wygranym przez Włochów secie (do 17), w dwóch kolejnych wyraźnie prowadzili goście. Francuzi w drugiej partii prowadzili nawet 19:13, a pod koniec seta 22:18, aby przegrać do 23. Podobnie było w trzeciej odsłonie, gdy przyjezdni wygrywali 17:10, a później 22:19. Znów ulegli do 23, a w całym meczu 0:3.

Bre Banca nie straciła w tym sezonie Ligi Mistrzów nawet seta i przewodzi tabeli grupy G.

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!