Sport.pl

Mistrzowie Polski jadą do Francji. Na mecz Ligi Mistrzów. Mgła odpuści?

Siatkarze Asseco Resovii w czwartek we francuskim Montpellier zagrają pierwszy mecz w tegorocznej Lidze Mistrzów. Zmierzą się z francuskim Arago de Sete. Dziś już wyjeżdżają na to spotkanie.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLRzeszowianie podróż do Francji rozpoczną we wtorek po południu. Autokarem udadzą się do Warszawy, gdzie czeka ich nocleg. Długo jednak nie pośpią, bo już przed godz. 5 czeka ich wyjazd na lotnisko Okęcie, skąd o godz. 6.30 odlecą do Monachium. O ile nie powtórzy się sytuacja z poprzednich dni i loty nie zostaną odwołane przez mgłę. A prognozy pogody nie są najlepsze.

Gdyby jednak pogoda nie stanęła na przeszkodzie, to po godz. 8 rzeszowianie mają wylądować w Monachium. Tam czeka ich ponad dwugodzinna przerwa w podróży. Przed godz. 11 natomiast wylecą do Marsylii. Stamtąd czeka ich podróż do miejsca rozegrania meczu.

Jeszcze w środę siatkarze Asseco Resovii zaplanowany mają dwugodzinny trening, który rozpoczną o godz. 18. Trenować będą też w czwartek rano, od godz. 11 do 12. O godz. 20.30 rozegrają natomiast pojedynek z Arago de Sete, które w Lidze Mistrzów swoje spotkania jako gospodarz rozgrywa właśnie w Montpellier.

Po spotkaniu resoviacy wrócą do hotelu. W piątek rano wyruszą do Marsylii, skąd o godz. 10.20 wylecą do Frankfurtu. Tam dwugodzinny postój i lot do Warszawy. Z Okęcia rzeszowscy siatkarze, także samolotem, udadzą się do Rzeszowa. Tutaj spodziewani są około godz. 18.

Więcej o: