Kup bilet na mecze mistrzów Polski. Dziś na Jastrzębski Węgiel, jutro na LM

W niedzielę o godz. 20 rozpocznie się rezerwacja biletów na pojedynek 4. kolejki PlusLigi pomiędzy Asseco Resovią i Jastrzębskim Węglem. Natomiast w poniedziałek o godz. 9 rozpocznie się II etap sprzedaży wejściówek na mecze Ligi Mistrzów.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLSiatkarze mistrza Polski, Asseco Resovii już za tydzień w niedzielę w spotkaniu 4. kolejki PlusLigi podejmą we własnej hali Jastrzębski Węgiel. Bilety na to spotkanie można będzie rezerwować od dziś od godz. 20 na stronie www.assecoresovia.pl. Dostępne będą jedynie te wejściówki, które nie są zajęte dla karnetowiczów. Na mecze w PlusLidze obowiązują bowiem karnety.

Inaczej niż w meczach w Lidze Mistrzów. Tam posiadacze całosezonowych wejściówek musieli zakupić bilety. Mieli prawo pierwokupu i czas do niedzieli do godz. 16. Jeśli nie skorzystali z szansy, ich miejsca trafią teraz do drugiego etapu rezerwacji. Ten rozpocznie się już w poniedziałek o godz. 9, także na stronie www.assecoresovia.pl. Dostępne będą także miejsca nie zajęte przez posiadaczy karnetów.

Przypomnijmy, że rzeszowianie w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów walczyć będą w grupie G, a ich rywalami będą rumuński Remat Zalau, włoska Bre Banca Lannutti Cuneo i francuskie Arago de Sete. Spotkania w Rzeszowie z tymi zespołami odbywać się będą kolejno 31 października (godz. 20.30), 14 listopada (godz. 18) i 12 grudnia (godz. 18). Cena biletów na pierwszy i trzeci pojedynek to 30 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy), natomiast na mecz z Włochami 35 zł i 25 zł.

Bilety następnie trzeba odebrać na Wyspie Asseco Resovii do dnia poprzedzającego spotkanie. Nieodebrane wejściówki trafią do sprzedaży w kasie biletowej w dniu meczu. Kasa będzie otwierana trzy godziny przed rozpoczęciem pojedynków.