Rusza sprzedaż biletów na mecze Ligi Mistrzów

W piątek o godz. 9 rozpoczyna się pierwszy etap rezerwacji biletów na mecze Asseco Resovii w Lidze Mistrzów. Pierwszeństwo otrzymają posiadacze karnetów, bowiem te nie obowiązują na europejskie puchary.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLResoviacy w tym sezonie zagrają w grupie z rumuńskim Rematem Zalau, włoską Bre Bancą Lannutti Cuneo i francuskim Arago de Sete. Właśnie z Francuzami resoviacy rozpoczną rozgrywki 24 października. Asseco Resovia zagra jednak na wyjeździe. Pierwszy pojedynek we własnej hali rzeszowianie rozegrają 31 października o godz. 20.30. Wtedy do Rzeszowa przyjedzie ekipa Mariusza Sordyla, Remat Zalau. Kolejne spotkania w hali Podpromie odbędą się 14 listopada (z Cuneo) i 12 grudnia (z Arago de Sete).

Już w piątek będzie można jednak rezerwować bilety na te spotkania. O godz. 9 ruszy pierwszy etap rezerwacji, który potrwa do 21 października do godz. 16. W tym etapie rezerwacji dokonują osoby posiadające karnet na obecny sezon. Mają one pierwszeństwo w rezerwacji i zakupie swoich miejsc karnetowych, a także zniżkę na wejściówki. Za bilet normalny zapłacą 25 zł, za ulgowy 15 zł.

Wejściówki na mecz z Rematem Zalau muszą odebrać do 21 października do godz. 16, na spotkanie z Bre Banca Lannutti Cuneo do 4 listopada do godz. 16, a na pojedynek z Arago de Sete do 2 grudnia także do godz. 16.

Nieodebrane bilety trafią do II etapu rezerwacji, który rozpocznie się 22 października o godz. 9, a w którym miejscówki będą mogli rezerwować już wszyscy kibice. Ci zapłacą za bilety 30 i 20 zł na pojedynki z zespołami z Rumunii i Francji oraz 35 i 25 zł na mecz z Bre Banca Lannutti Cuneo.

W tym przypadku, tak samo jak przy pierwszym etapie rezerwacji, odbiór biletów będzie się odbywał w trzech terminach. Na pierwsze spotkanie z Rematem Zalau wejściówki należy odebrać do 30 października, na mecz z Bre Banca Lannutti Cuneo do 13 listopada, a na pojedynek z Arago de Sete do 11 grudnia. W każdym z przypadków bilety będą dostępne do godz. 18.

Nieodebrane wejściówki za każdym razem trafiać będą do kasy biletowej w dniu meczu, która otwarta będzie na trzy godziny przed jego rozpoczęciem.