Biletów na mecz na szczycie nie ma! Rozeszły się w 7 minut

Zaledwie siedem minut trwała rezerwacji biletów na hit PlusLigi, który 9 października odbędzie się w rzeszowskiej hali Podpromie. Mistrz Polski Asseco Resovia podejmie PGE Skrę Bełchatów. Hala znów będzie pękać w szwach.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLW rezerwacji biletowej na to spotkanie dostępnych było kilkaset biletów. Ponad trzy tysiące miejsc w hali Podpromie jest bowiem zajęte przez posiadaczy karnetów. Wystarczyło kilka minut i wszystkie miejsca zostały zarezerwowane. Wszystko wskazuje więc na to, że w najbliższy wtorek, gdy Asseco Resovia o godz. 18 zagra z PGE Skrą Bełchatów, hala będzie pełna.

Podobnie jak i w sobotę, gdy resoviacy w inauguracyjnym spotkaniu zagrają z Indykpolem AZS-em Olsztyn, o godz. 14.30. Na to spotkanie rezerwacja biletów trwała dłużej, ale i tutaj brakuje już wolnych miejsc.

Na szczęście dla kibiców jest jeszcze nadzieja na kupno wejściówek. Przed oboma pojedynkami w kasie hali Podpromie dostępne będą bilety do jednego z sektorów oraz te, które nie zostały odebrane w rezerwacji.

Kasa przed meczem z Indykpolem otwarta będzie od godz. 10, a przed spotkaniem ze Skrą od godz. 15.