Sport.pl

Fenomen mistrzów Polski. Hala pełna nawet na sparingach!

Już kilka godzin po rozpoczęciu sprzedaży biletów na III Międzynarodowy Turniej im. Jana Strzelczyka, wejściówek zabrakło. A to oznacza, że hala Podpromie będzie pełna nawet na towarzyskich meczach Asseco Resovii.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLZapotrzebowanie na siatkówkę w Rzeszowie to istny fenomen. Sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii w nowym sezonie trwała zaledwie pół godziny. Sprzedano 500 karnetów. Wcześniej posiadacze całosezonowych wejściówek na mecze mistrzów Polski w poprzednim sezonie mieli możliwość wykupienia swoich miejsc. Skorzystali prawie wszyscy. Łącznie rozeszło się 3,2 tys. karnetów.

Teraz w równie szybkim tempie rozeszły się bilety na III Międzynarodowy Turniej im. Jana Strzelczyka, który od soboty do poniedziałku rozgrywany będzie w Rzeszowie. Oprócz Asseco Resovii wystąpią w nim Jastrzębski Węgiel, niemieckie Generali Unterhaching i tureckie Fenerbahce Stambuł. Na pierwszy dzień przewidziano też prezentację mistrzów Polski.

W poniedziałek w południe dostępne było zaledwie kilka miejsc na drugi i trzeci dzień imprezy. Pozostałe zostały wykupione. - To cieszy. Przed turniejem jednak do kasy w hali Podpromie na pewno trafi trochę wejściówek - uspokaja Jarosław Gutowski, dyrektor organizacyjny Asseco Resovii.

Kasy będą otwarte od godz. 15.30. Mecze rozpoczynać się będą natomiast o godz. 17 i 19.30. Wyjątkiem będzie sobota, gdy spotkanie Asseco Resovii z Jastrzębskim Węglem rozegrane zostanie o godz. 20. Wcześniej, bo na godz. 19 zaplanowano prezentację Asseco Resovii.

Więcej o: