Sport.pl

Za tydzień memoriał. Dziś kupisz bilety na mecze i prezentację mistrzów Polski

Od najbliższej soboty do poniedziałku w rzeszowskiej hali Podpromie odbędzie się III Międzynarodowy Turniej im. Jana Strzelczyka, w którym oprócz gospodarzy Asseco Resovii wystąpią Jastrzębski Węgiel, Generali Unterhaching i Fenerbahce Stambuł.

https://www.sport.pl/sport/0,125343.html">Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLTurniej potrwa trzy dni, a w pierwszym oprócz meczów odbędzie się także prezentacja mistrzów Polski, Asseco Resovii. Będzie to też pierwsza okazja, by ujrzeć rzeszowską drużynę w pełnym składzie, gdyż w poniedziałek do zespołu ma dołączyć ostatnie nieobecny, nowy nabytek Asseco Resovii Niemiec Jochen Schops.

W niedzielę o godz. 20 ruszy sprzedaż biletów na tę imprezę. W tym sezonie posiadacze karnetów będą mieli wstęp wolny na wszystkie dni turnieju. Tak więc 3,2 tys. osób z pewnością zobaczy imprezę. Pozostali będą mogli wykupić miejsca w bocznych sektorach.

Rezerwacja biletów, tradycyjnie, będzie prowadzona na stronie internetowej klubu www.assecoresovia.pl . Zarezerwowane wejściówki będą do odebrania na Wyspie Asseco Resovii. Rezerwacje będą ważne do piątku 21 września do godz. 18. Nieodebrane bilety trafią do sprzedaży w kasie hali Podpromie, która będzie otwarta w każdy dzień od godz. 15.30.

Cena biletu na jeden dzień turnieju to 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). Dla kibiców, którzy wykupią bilety na wszystkie dni klub przygotował zniżkę. Fani kupując bilety na trzy dni zapłacą za nie odpowiednio 35 zł i 20 zł.

Spotkania turnieju rozpoczynać się będą o godz. 17 i 19.30. W pierwszy dzień jedynie drugi pojedynek odbędzie się o godz. 20, bowiem na godz. 19 zaplanowano oficjalną prezentację Asseco Resovii.

Więcej o: