Sport.pl

Karnety na mecze mistrzów Polski wyprzedane. W pół godziny!

Zaledwie pół godziny trwała rezerwacja karnetów na mecze siatkarzy Asseco Resovii w nadchodzącym sezonie. Wszystkie miejsca w hali Podpromie przeznaczone dla ?karnetowców? są już zajęte!

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLDziś o godz. 10 ruszył drugi etap rezerwacji karnetów. Do sprzedaży trafiło ok. 500 całosezonowych wejściówek. Wystarczyło pół godziny, by wszystkie miejsca zostały zarezerwowane. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że karnety cieszyły się takim zainteresowaniem - mówi Jarosław Gutowski, dyrektor organizacyjny Asseco Resovii.

Wcześniej kibice, którzy posiadali karnety w poprzednim sezonie mogli zarezerwować swoje miejsca. Z prawa tego skorzystało 2700 osób. Łącznie stałe wejściówki na spotkania w hali Podpromie nabyło więc około 3200 fanów Asseco Resovii.

Klub w tym sezonie udostępnił dla "karnetowców" tylko tyle miejsc. Ze sprzedaży zostały wyłączone boczne sektory. - Chcemy też dać szansę obejrzenia meczów kibicom, którzy nie posiadają karnetów. Nie chcieliśmy zamykać hali - dodaje Gutowski.

Kibice, którzy kupili karnety będę mieli prawo oglądania wszystkich spotkań organizowanych przez Asseco Resovię w Pucharze Polski i PlusLidze, a także otrzymają zniżkę i prawo pierwokupu miejsc na mecze Ligi Mistrzów. Za całosezonową wejściówkę zapłacili od 400 do 500 zł.

Być może jednak jeszcze pojedyncze karnety trafią do sprzedaży. Ale tylko pod warunkiem, że ktoś kto je wcześniej zarezerwował nie odbierze ich do niedzieli do godz. 16. Wtedy miejsca zwolnione trafią do sprzedaży biletowej na III Międzynarodowy Turniej im. Jana Strzelczyka. Po niej miejsca te znowu będzie można wykupić na karnety, od 24 września.

Więcej o: