Nikon przedłużył współpracę z mistrzami Polski

W sezonie 2012/2013 partnerem siatkarskiej drużyny Asseco Resovii będzie firma Nikon Polska. W czwartek przedłużona została umowa o współpracy partnerskiej.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PL



Podobnie jak w zeszłym sezonie Asseco Resovia będzie korzystać ze sprzętu fotograficznego przekazanego przez firmę Nikon Polska. Dodatkowo w koszulce z logo firmy będzie występował libero resoviaków Krzysztof Ignaczak, który, jak wiadomo, nie od dziś jest pasjonatem fotografii. Na współpracy partnerskiej skorzystają też fani rzeszowskiej drużyny. Dla nich firma Nikon Polska przygotowała aparaty fotograficzne, które będzie można wygrać w konkursach. - Po roku współpracy wiemy, że ani jednych, ani drugich nie brakuje w siatkówce i podczas meczów Assecco Resovii Rzeszów - szczególnie w hali na Podpromiu, gdzie zawsze przychodzi komplet wiernych kibiców. Z zaciekawieniem śledzimy dokonania klubu i cieszymy się, że możemy współpracować z aktualnymi mistrzami Polski. Będziemy kibicować, by nadchodzący sezon był dla drużyny równie sportowo udany, co poprzedni" - powiedział Piotr Przychodzień, dyrektor Generalny Nikon Polska.

- Dla naszego klubu to niezwykle prestiżowa umowa. Ta współpraca pozwoli nam na jeszcze lepszą organizację działań promocyjnych dla wszystkich sympatyków naszego klubu i aparatów NIKON. A na boiskach w Polsce i Europie powalczymy o najwyższe tytuły - podkreślił z kolei wiceprezes zarządu Asseco Resovii Bartosz Górski.