Rusza sprzedaż karnetów na mecze mistrzów Polski

W poniedziałek o godz. 10 rozpocznie się pierwszy etap sprzedaży karnetów na mecze siatkarzy Asseco Resovii. Drugi, ogólnodostępny wystartuje 12 września.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLOd poniedziałku prawo do kupna karnetu będą mieli posiadacze całosezonowych wejściówek z poprzedniego sezonu. Ci będą mogli zarezerwować i wykupić swoje dotychczasowe miejsca. Muszą to jednak zrobić do 9 września, do godz. 16, kiedy to zakończy się pierwszy etap.

Ceny karnetów nie uległy zmianie. Za najtańszy trzeba zapłacić 400 zł, za najdroższy 500 zł. Zlikwidowano jednak miejsca karnetowe za boiskiem, a te były najtańsze. Teraz na te sektory będzie można kupić bilet, a osoby posiadające karnety w poprzednim sezonie na te miejsca dostaną prawo wyboru nowych.

Drugi etap rezerwacji ruszy 12 września i wtedy do sprzedaży trafią miejsca nie wykupione w pierwszym etapie. Rezerwacja i odbiór karnetów potrwa do końca września.

Karnety będą obowiązywać na wszystkie mecze PlusLigi i Pucharu Polski, organizowane przez Asseco Resovię w hali Podpromie. Posiadacze karnetów będą mieli też pierwszeństwo oraz specjalny rabat na zakup biletów na rozgrywki Ligi Mistrzów.

Rezerwacja będzie prowadzona na stronie internetowej www.assecoresovia.pl. Tam też znajdują się jej szczegóły.