Asseco Resovia przegrała z lekarzami... Zagra dzień później

Nie 21 września, a dzień później rozpocznie się w Rzeszowie turniej im. Jana Strzelczyka, jeden z ostatnich sprawdzianów siatkarzy Asseco Resovii przed startem PlusLigi. Wszystko przez... seminarium lekarzy.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLW czwartek siatkarze Asseco Resovii rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Na przełomie sierpnia i września z kolei czekają ich pierwsze mecze kontrolne. W planie sparingów jest też m.in. III memoriał im. Jana Strzelczyka.

Początkowo ten miał odbyć się od piątku do niedzieli, dwa tygodnie przed startem PlusLigi. W piątek, 21 wrześnie hala Podpromie jest jednak zajęta przez seminarium lekarzy. Siatkarze zagrają więc od soboty do poniedziałku.

Praktycznie znana jest też już obsada memoriału. Oprócz Asseco Resovii zagrają w nim Jastrzębski Węgiel, niemieckie Generali Unterhaching i tureckie Fenerbahce Stambuł. - Czekamy jeszcze tylko na potwierdzenie ze Stambułu, ale wiemy, że Turcy są chętni na przyjazd do nas - informuje Bartosz Górski, wiceprezes Asseco Resovii.