Bartman do Asseco Resovii: "Transfer doskonały"

"Bartman jako przyjmujący swoją renomę na rynku siatkarskim ma. Bartman - atakujący jednak w klubowych rozgrywkach nie istnieje. Istnieje w reprezentacji, ale dopiero drugi sezon" - pisze o transferze atakującego reprezentacji Polski Zbigniewa Bartmana do Asseco Resovii Marcin Lew, dziennikarz rzeszowskiej Gazety Wyborczej.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PL"Podstawowy atakujący reprezentacji Polski będzie miał okazję do rozegrania pierwszego sezonu jako zawodnik grający po przekątnej z rozgrywającym, bowiem do tej pory grał tylko na przyjęciu. I właśnie przez to wybór jego i Asseco Resovii wydaje się być doskonałym." - pisze na swoim blogu Widziane spod siatki Lew.

(...) "Żaden klub walczący o wysokie cele nie zaryzykowałby chyba postawienia na Bartmana jako pierwszego atakującego. Bo co, jeśli jednak ten debiut nie wypali? Dlatego też Asseco Resovia ma zabezpieczenie w postawi Niemca Jochena Schopsa. Dwóch tak znakomitych zawodników gwarantuje, że dziury na ataku nie będzie. (...)

Bartman jeśli zaskoczy, może szybko wypełnić lukę po Grozerze, a tym samym podnieść swoją wartość na rynku atakujących. Albo inaczej, zaistnieć na nim. Do stracenia wiele nie ma, bo jeśli czuje się silny na tej pozycji (a chyba musi, skoro zdecydował się na zmianę pozycji), to nie ma się co obawiać rywalizacji. Może na niej tylko zyskać." - pisze Marcin Lew.

Cały wpis czytaj na blogu Widziane spod siatki.