Sport.pl

Dwóch siatkarzy Asseco Resovii znów znakomicie w LŚ

Reprezentacja Polski w siatkówce, z dwoma graczami Asseco Resovii w składzie, pewnie pokonała Kanadę 3:0 w kolejnym spotkaniu Ligi Światowej. Resoviacy znów wystąpili w rolach głównych.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLTym razem w wyjściowym składzie Polaków pojawiło się dwóch resoviaków, Piotr Nowakowski i Krzysztof Ignaczak. Ten pierwszy zdobył 12 punktów, drugi był pewnym elementem polskiej defensywy.

Nowakowski osiem punktów zdobył po atakach, gdzie miał 80 procent skuteczności. Po dwa punkty dołożył jeszcze w bloku i na zagrywce. Do tego podbił jeszcze trzy ataki rywali.

Ignaczak z kolei w obronie zanotował pięć udanych akcji. W przyjęciu natomiast dogrywał dokładnie aż 72 procent piłek.

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!