Sport.pl

Słabi Schops i Grozer. Ale Niemcy wygrywają

W drugim dniu turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Londynie, który odbywa się w Bułgarii, reprezentacja Niemiec odniosła drugie zwycięstwo. W wygranym 3:1 spotkaniu z Finlandią wystąpili nowy i były atakujący Asseco Resovii

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLSpotkanie z Finlandią w szóstce rozpoczął Gyorgy Grozer, który grał w Rzeszowie przez dwa sezony. Nie spisywał się jednak najlepiej, więc w drugim secie zmienił go nowy nabytek Asseco Resovii Jochen Schops. Do tej pory jednak Grozer zdążył zdobyć 6 punktów, przy 38 procentowej skuteczności w ataku. Grozer jednak aż cztery ataki wyrzucił w aut.

Schops zdobył 10 punktów przy skuteczności w ataku 32 procent. Były zawodnik Iskry Odincowo został cztery razy zablokowany, często jednak nabijał na blok rywali, by jego zespół mógł ponowić atak. Obaj gracze nie punktowali ani w zagrywce ani w bloku.

Dzięki wygranej z Finlandią Niemcy awansowali do półfinału. W ostatnim meczu grupowym zmierzą się z Włochami.

Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"