Brazylijczyk Giba w Asseco Resovii? Niekoniecznie

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych siatkarzy świata, Brazylijczyk Giba zagra w PlusLidze? Kilka polskich klubów otrzymało oferty od menadżera tego zawodnika. W tym gronie są też mistrzowie Polski, Asseco Resovia.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLO tym, że Giba szuka klubu w Polsce poinformował Przegląd Sportowy. 36-letni siatkarz, który ma na swoim koncie złote medale igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata czy Ligi Światowej, a raczej jego menadżer postanowili sondować polski rynek. Podobno Brazylijczyk byłby skłonny przyjść do Polski za ok. 400 tys. euro.

Bez wątpienia ten transfer były hitem medialnym, może także sportowym, bo choć Giba ma już swoje lata, to wciąż jest to zawodnik wysokiej klasy.

Być może więc ktoś się skusi na zakontraktowanie słynnego Brazylijczyka, ale z naszych informacji wynika, że nie będzie to mistrz Polski, Asseco Resovia. W Rzeszowie co prawda poszukują przyjmującego światowej klasy, ale zainteresowanie Asseco Resovii skierowane jest raczej na innych graczy.