Komplet kibiców obejrzy finały PlusLigi. Bilety jak ciepłe bułeczki

Zaledwie kilkanaście minut trwała rezerwacja biletów na trzecie spotkanie finału PlusLigi pomiędzy Asseco Resovią i PGE Skrą Bełchatów, które odbędzie się w sobotę w Rzeszowie. Wszystkie wejściówki momentalnie zniknęły, tak samo jak bilety na pojedynki w Bełchatowie.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLSiatkarze Asseco Resovii po dwóch latach przerwy znowu zagrają w finale PlusLigi. Ponownie z PGE Skrą Bełchatów. Ostatnio nie udało się pokonać rywali, tym razem jednak szanse na złoto są większe. W osiągnięciu celu pomóc chcą kibice, których w sobotni wieczór na Podpromiu znowu będzie komplet, ponad 4,5 tysiąca.

Dziś rano ruszyła rezerwacja biletów na trzecie spotkanie rywalizacji. Trwała zaledwie kilkanaście minut. - Jak zwykle w takich przypadkach bilety rozeszły się bardzo szybko - mówi Jarosław Gutowski, specjalista ds. marketingu w Asseco Resovii. Oblężenie systemu rezerwacji znów było ogromne, obyło się jednak bez większych problemów. - Serwery wytrzymały - dodaje Gutowski.

Zanim jednak dojdzie do starcia w Rzeszowie obie drużyny we wtorek i w środę zmierzą się w Bełchatowie. Tam również wszystkie bilety zostały wyprzedane.

Gdyby podczas dwumeczu w Bełchatowie obie drużyny wygrały po razie, wtedy w Rzeszowie dojdzie z pewnością do dwóch spotkań. W związku z tym w czwartek, o godz. 9 ruszy rezerwacja biletów na niedzielny, czwarty pojedynek. Szczegóły rezerwacji dostępne są na stronie www.assecoresovia.pl.