Sport.pl

P. Zagumny, rozgrywający Zaksy: Na Podpromiu nigdy nie jest łatwo

- ?W Rzeszowie czekają nas bardzo trudne pojedynki. W hali 'Podpromie' rywalom Resovii nigdy nie jest łatwo? - mówi w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Paweł Zagumny, rozgrywający Zaksy Kędzierzyn-Koźle przed półfinałowymi meczami w PlusLidze.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLPo dwóch pierwszych meczach w półfinałowej rywalizacji pomiędzy Zaksą Kędzierzyn-Koźle a Asseco Resovią jest remis 1:1. Teraz dwa spotkania rozegrane zostaną w Rzeszowie. Walka toczy się do trzech zwycięstw i jeśli jedna z drużyn wygra dwukrotnie, zagra w finale. - "Myślimy o każdym meczu oddzielnie. Koncentrujemy się w tej chwili wyłącznie na pierwszym pojedynku. To jest dla nas teraz najważniejsze" - powiedział portalowi SportoweFakty.pl Paweł Zagumny.

Wygrana we wtorek mogłaby jednak otworzyć szansę dla Zaksy na zapewnienie sobie awansu już w meczach w Rzeszowie. - "Najpierw trzeba wygrać drugi raz, a później dopiero będziemy myśleć co dalej. W Rzeszowie czekają nas jednak bardzo trudne pojedynki. W hali 'Podpromie' rywalom Resovii nigdy nie jest łatwo - kończy Zagumny.

Więcej o: