Zarezerwuj bilet na półfinał Asseco Resovia - Zaksa Kędzierzyn-Koźle

W niedzielę siatkarzy Asseco Resovii czeka jeszcze rewanżowy mecz w finale Pucharu CEV w Moskwie, w którym zmierzą się z miejscowym Dynamem, ale już kilka dni później ruszą półfinały w PlusLidze. I na te spotkania, także w niedzielę, ruszy rezerwacja biletów.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLW półfinale PlusLigi siatkarze Asseco Resovii zagrają z Zaksą Kędzierzyn-Koźle. Pierwsze dwa mecze w rywalizacji do trzech zwycięstw odbędą się w Kędzierzynie 4 i 5 kwietnia o godz. 17.30. Trzecie i ewentualnie czwarte spotkania zaplanowano na 10 i 11 kwietnia w Rzeszowie. I na pierwszy z pojedynków w Rzeszowie, w niedzielę o godz. 9 ruszy sprzedaż biletów.

Jeśli po spotkaniach w Kędzierzynie stan rywalizacji będzie remisowy, wtedy 6 kwietnia o godz. 9 rozpocznie się rezerwacja wejściówek na czwarte spotkanie obu ekip.

W dniu pierwszego meczu obu drużyn w Rzeszowie, tj. 10 kwietnia sprzedaż biletów w hali Podpromie będzie odbywała się od godz. 10. Szczegóły rezerwacji i sama rezerwacja odbywa się na stronie www.assecoresovia.pl.

Na pojedynki w play-off obowiązują oczywiście karnety.