Sport.pl

Bójka na meczu rywala Asseco Resovii w CEV-ie. Zobacz

ml
26.03.2012 , aktualizacja: 26.03.2012 16:39
A A A Drukuj
Dynamo Moskwa w drodze do finału Pucharu CEV. Rozgrywaj±cy Sergey Grankin

Dynamo Moskwa w drodze do finału Pucharu CEV. Rozgrywaj±cy Sergey Grankin (Fot. cev.lu)

W ¶rodę siatkarze Asseco Resovii w pierwszym meczu finału Pucharu CEV podejm± we własnej hali rosyjskie Dynamo Moskwa. Rywale przylec± do Rzeszowa w znakomitych humorach, bowiem w półfinałach play-off rosyjskiej Superligi prowadz± już 2:0 z Iskr± Odincowo.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLDynamo pokonało rywali dwukrotnie 3:0 oraz 3:2 i to w ich hali i przed kolejnym pojedynkami jest faworytem do awansu do finału. W jednym z tych meczów doszło jednak do niecodziennej sytuacji. Rozgrywaj±cy Dynama Siergiej Grankin o mało nie pobił się z przyjmuj±cym rywali Aleksiejem Spiridonowem. Ten drugi często podczas meczów zachowuje się prowokacyjnie i tym razem wyprowadził z równowagi Grankina. Rozgrywaj±cy reprezentacji Rosji ruszył na drug± stronę siatki, by wyja¶nić co¶ rywalowi... Obu siatkarzy powstrzymali dopiero trenerzy i koledzy z zespołów.

Na boisko jednak siatkarze nie wrócili. Obaj dostali po czerwonej kartce. - U nas to może jest niespotykane, ale w Rosji czasami się co¶ takiego zdarza. Ja już drugi raz widzę analizuj±c mecze z ligi rosyjskiej, jak Spiridonov otrzymuje czerwon± kartkę - mówi Michał Mieszko Gogol, specjalista od rozpracowywania rywali w Asseco Resovii i dodaje z u¶miechem: - Ciekawe ile tych kartek otrzymał już w karierze.Zobacz sytuację z tego meczu na stronie rosyjskiej telewizji SportBox.

Zobacz więcej na temat:

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX