Sport.pl

Bójka na meczu rywala Asseco Resovii w CEV-ie. Zobacz

W środę siatkarze Asseco Resovii w pierwszym meczu finału Pucharu CEV podejmą we własnej hali rosyjskie Dynamo Moskwa. Rywale przylecą do Rzeszowa w znakomitych humorach, bowiem w półfinałach play-off rosyjskiej Superligi prowadzą już 2:0 z Iskrą Odincowo.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLDynamo pokonało rywali dwukrotnie 3:0 oraz 3:2 i to w ich hali i przed kolejnym pojedynkami jest faworytem do awansu do finału. W jednym z tych meczów doszło jednak do niecodziennej sytuacji. Rozgrywający Dynama Siergiej Grankin o mało nie pobił się z przyjmującym rywali Aleksiejem Spiridonowem. Ten drugi często podczas meczów zachowuje się prowokacyjnie i tym razem wyprowadził z równowagi Grankina. Rozgrywający reprezentacji Rosji ruszył na drugą stronę siatki, by wyjaśnić coś rywalowi... Obu siatkarzy powstrzymali dopiero trenerzy i koledzy z zespołów.

Na boisko jednak siatkarze nie wrócili. Obaj dostali po czerwonej kartce. - U nas to może jest niespotykane, ale w Rosji czasami się coś takiego zdarza. Ja już drugi raz widzę analizując mecze z ligi rosyjskiej, jak Spiridonov otrzymuje czerwoną kartkę - mówi Michał Mieszko Gogol, specjalista od rozpracowywania rywali w Asseco Resovii i dodaje z uśmiechem: - Ciekawe ile tych kartek otrzymał już w karierze.Zobacz sytuację z tego meczu na stronie rosyjskiej telewizji SportBox.

Więcej o: