Za dużo chętnych na mecz Asseco Resovii w CEV-ie. Nie wytrzymały serwery

Dzisiaj o godz. 9 rozpoczęła się wolna rezerwacja biletów na finałowy pojedynek siatkarzy Asseco Resovii w europejskim Pucharze CEV z rosyjskim Dynamem Moskwa. Nie trwała długo, wszystkie bilety zniknęły szybko. Zainteresowanie było tak ogromne, że... zawiesiły się serwery.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PL- W jednej chwili zalogowanych na naszą stronę było kilkanaście tysięcy osób całej Polski - mówi Jarosław Gutowski, menadżer ds. marketingu w Asseco Resovii. - Dwunastokrotnie został przekroczony limit wejść - dodaje.

Nie oznacza to jednak, że klub nie był przygotowany odpowiednio do rezerwacji biletów. - W tym sezonie nie było problemów - informuje Gutowski. System zawiesił się raz, na kilka minut, przed meczem z PGE Skrą Bełchatów. Wtedy jednak do kupienia było ok. 1000 biletów, dziś ponad 2 tys.

To pokazuje jak wielkim zainteresowaniem cieszy się finałowy pojedynek Asseco Resovii z Dynamem. Przypomnijmy, że pierwszy mecz finałowy odbędzie się w Rzeszowie w najbliższą środę, o godz. 17.30. Rewanż zaplanowano na niedzielę, 1 kwietnia w Moskwie, na godz. 18 czasu lokalnego. Puchar zdobędzie ta drużyna, która zwycięży w obu meczach. Jeśli po dwóch spotkaniach będzie remis, o tym, kto będzie triumfatorem Pucharu CEV zadecyduje tzw. "złoty set", grany do 15.

Ci szczęśliwcy, którym udało się zarezerwować bilety na spotkanie w Rzeszowie muszą je odebrać na Wyspie Asseco Resovii do wtorku do godz. 18. Nieodebrane wejściówki, a także bilety z sektora N2 trafią do sprzedaży do kasy w hali Podpromie w dniu meczu. Kasa otwarta będzie na trzy godziny przed spotkaniem. W sektorze N2 jest około 100 miejsc.