Sport.pl

Meczu Asseco Resovii w Słowenii nie pokaże Polsat Sport

Nie na Polsacie Sport, a na mniej dostępnym Polsacie Sport Extra będzie można oglądać rewanżowe spotkanie siatkarzy Asseco Resovii w półfinale europejskiego Pucharu CEV. W sobotę w Lubljanie resoviacy zmierzą się z miejscowym ACH Volley.
Pojedynki ze Słoweńcami będą pierwszymi w tym sezonie w Pucharze CEV, które pokaże polska telewizja. Wcześniej przez cztery rundy spotkań Asseco Resovii w telewizji nie było. Wszystko przez zamieszanie z prawami do transmisji tych rozgrywek.

Kibice jednak wreszcie się doczekali i oba pojedynki półfinałowe będą mogli oglądać na szklanym ekranie. Dzisiejszy pierwszy mecz w Rzeszowie pokaże stacja Polsat Sport. Początek o godz. 18. Sobotniego rewanżu w Lubljanie próżno jednak szukać w ramówce tej stacji.

Polsat Sport w sobotę pokazywać będzie oba spotkani Final Four Ligi Mistrzów, które odbywać się będzie w Łodzi. Po drugim spotkaniu jednak zmieni dyscyplinę na... boks. W programie jest Gala Boksu w Krynicy Zdroju.

Spotkanie Asseco Resovii z ACH Volley Lubljana znalazło się natomiast na antenie Polsatu Sport Extra, który niestety jest mniej dostępny od podstawowego kanału sportowego Polsatu. Początek sobotniego meczu o godz. 20.

Więcej o: