Znakomity występ Harrisa w DPŚ

Bardzo dobrze zaprezentował się podczas drugiego półfinału Drużynowego Pucharu Świata, który odbył się w angielskim King's Lynn, obcokrajowiec PGE Marmy Rzeszów, Anglik Chris Harris.
Rzeszowski stranieri, mimo że dwukrotnie brał udział w groźnych kolizjach i mocno się poobijał, wywalczył 16 punktów w sześciu startach (3, 2, 3, 2, 3, 3). Przegrywał jedynie z Polakami - niepokonanym Krzysztofem Kasprzakiem i Jarosławem Hampelem.

Reprezentacja Anglii także przegrała z Polską. Biało-czerwoni wygrali zawody z dorobkiem 62 punktów, a reprezentacja Wielkiej Brytanii z 49 punktami uplasowała się na drugim miejscu. Trzeci byli Rosjanie (21 punktów), a na czwartym miejscu zawody ukończyli Czesi z 20 punktami. Awans do sobotniego finału wywalczyli Polacy, a Brytyjczycy i Rosjanie zmierzą się w jutrzejszym barażu o dwa miejsca premiowane awansem do finału.

Baraż i finał odbędą się w Gorzowie Wlkp. W finale oprócz Polaków są już Duńczycy. W barażu oprócz Brytyjczyków i Rosjan pojadą także Australijczycy i Szwedzi.

Okoniewski w pubie Red Zone

W najbliższą sobotę o godz. 17 w pubie Red Zone przy ul. Torowej 3 odbędzie się spotkanie Rafała Okoniewskiego, żużlowca PGE Marmy Rzeszów, z kibicami. Będzie to okazja dla fanów rzeszowskiej drużyny, by porozmawiać z zawodnikiem, zdobyć jego autograf, zrobić wspólne zdjęcie czy też usiąść na motocyklu żużlowym. Dla każdego kibica Rafał przygotował upominek z serii Okoniewski Speedway Team. Spotkanie poprowadzi Zbigniew Darwiński. Po zakończeniu pub Red Zone zaprasza na transmisję finału Drużynowego Pucharu Świata. Więcej na stronie www.okoniewski.com.pl i www.red-zone.com.pl.