Mecz z Sisleyem w telewizji

SIATKÓWKA. Półfinałowy mecz europejskiego Pucharu CEV pomiędzy Asseco Resovią a włoskim Sisleyem Treviso będzie można zobaczyć na antenie Polsatu Sport. Będzie to pierwsza transmisja z tegorocznych zmagań w tym pucharze.
Choć i Asseco Resovia, i Zaksa Kędzierzyn-Koźle dotarły aż do półfinału drugiego pod względem ważności europejskiego pucharu, to żaden ich mecz nie był jeszcze transmitowany przez telewizję. Wszystko przez wysoką kwotę za prawa do transmisji, jaką chciała uzyskać firma dysponująca prawami do tych rozgrywek.

Na szczęście pod sam koniec rozgrywek udało się załatwić całą sprawę i Polsat Sport pokaże w najbliższą środę pierwsze półfinałowe spotkanie, które odbędzie się w Rzeszowie. W związku z tym zmianie uległa też godzina tego meczu. Pojedynek rozpocznie się o godz. 20.30, a nie o 18 - jak pierwotnie planowano.

Nie wiadomo natomiast jeszcze, czy kibice będą mogli zobaczyć także rewanżowe spotkanie we Włoszech, które zaplanowano na sobotę 26 lutego na godz. 20.30. W tej sprawie trwają jeszcze negocjacje.