Sport.pl

Młodzi o krok od mistrzostwa

Siatkówka. Dzięki wyjazdowemu zwycięstwu nad Delectą Bydgoszcz 3:1 (25:23, 25:13, 17:25, 25:19) występujący w Młodej Lidze siatkarze Asseco Resovii są już o krok od wygrania rozgrywek.
Podopieczni trenera Artura Łozy prowadzą w tabeli z dwoma punktami przewagi nad PGE Skrą Bełchatów. Bełchatowianom do rozegrania pozostał już jednak tylko jeden mecz, a resoviacy mają jeszcze jedno spotkanie zaległe.

W ten weekend resoviacy powiększyli przewagę nad rywalami, bowiem Skra tylko 3:2 pokonała AZS UWM Olsztyn.

Rzeszowianie zwycięstwo w rozgrywkach będą mogli już świętować w piątek, gdy zmierzą się w Błażowej z Tytanem AZS-em Częstochowa. Dzień później w Rzeszowie podejmą AZS UWM Olsztyn. A do wygrania ligi Asseco Resovia potrzebuje już tylko dwóch punktów.

POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!