ŻUŻEL. Półfinał par znów odwołany

Po raz trzeci nie uda się rozegrać półfinału młodzieżowych mistrzostw Polski par klubowych, który miał się odbyć we wtorek 1 czerwca w Krośnie. Wystąpić w nim miały pary KSM-u Krosno, Startu Gniezno, Tauronu Azotów Tarnów, Włókniarza Częstochowa, GTŻ-etu Grudziądz, Marmy Hadykówki Rzeszów oraz Speedway Wandy Kraków.
Przypomnijmy, że zawody te miały się odbyć 12 maja, ale z powodu opadów deszczu zostały przełożone na 18 maja. W tym terminie na przeszkodzie w rozegraniu turnieju stanęła powódź, która nawiedziła Krosno. We wtorek zawody także nie dojdą do skutku, ponieważ w Krośnie od niedzielnego popołudnia padał deszcz, który uniemożliwił przygotowanie toru.

Nowy termin nie został jeszcze ustalony, a Polski Związek Motorowy najprawdopodobniej przeniesie te zawody do innego miasta. Finał MMPPK odbędzie się 12 czerwca w Gorzowie.

10 punktów Skidmore'a

W rozegranym w Anglii meczu Premier Trophy drużyna Birmingham Brummies pokonała na swoim torze Sheffield Tigers 59:36. W zespole gości wystąpił obcokrajowiec Marmy Hadykówki Rzeszów, Australijczyk Hugh Skidmore, który wywalczył dziesięć punktów (1, 1, 1, 2, 4, 1).