Stal Mielec w dołku? Zobacz skrót meczu z Chrobrym Głogów [WIDEO]

GKS Tychy - Stal Mielec 1:0

GKS Tychy - Stal Mielec 1:0 (JAN KOWALSKI)

Drugiej z rzędu porażki doznali zawodnicy Stali Mielec. W 7. kolejce I ligi beniaminek uległ na własnym stadionie Chrobremu Głogów 1:4.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Mielec? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLStal Mielec po raz trzeci w tym sezonie musiała uznać wyższość rywali. Tym razem lepszy od beniaminka okazał się Chrobry Głogów. - Sprowadzili nas na ziemię - mówił po porażce 1:4 trener Stali, Janusz Białek.

Goście już w 3. minucie objęli prowadzenie po golu Sebastiana Boneckiego. Mielczanie próbowali odrobić straty, ale brakowało skuteczności. Co więcej, zawodnicy z Głogowa bezlitośnie wykorzystali błędy w obronie Stali. Na 2:0 podwyższył Michał Ilków Gołąb. Następie Tomasz Liberę pokonał Paweł Wojciechowski. Stal była rozbita, ale zdołała odpowiedzieć jednym trafieniem autorstwa Sebastiana Zalepy.

Ostatnie słowo należało jednak do przyjezdnych. W końcówce Seweryn Michalski ustalił wynik na 4:1 dla Chrobrego.Stal po 7. kolejkach ma na koncie zaledwie 4. punkty i znajduje się w strefie spadkowej. Mielczanie w obecnych rozgrywkach nie wygrali jeszcze spotkania.Zobacz także
  • Stadion miejski Miasto bierze się za futbol. W Rzeszowie powstanie nowy klub [SONDA]
  • Gavin Schmitt Gavin Schmitt przyleci do Rzeszowa. Na badania
  • Stal BETAD Leasing Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk 30:59 Wysoka porażka żużlowców rzeszowskiej Stali na zdjęciach