Stal Rzeszów chce wrócić na zwycięską ścieżkę. W niedzielę mecz z Orlętami

Po niespodziewanej porażce z Unią Tarnów, teraz przed stalowcami mecz wyjazdowy z Orlętami Radzyń Podlaski. - Postaramy się odrobić stracone w środę punkty - zapowiada trener rzeszowian, Marcin Wołowiec.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLPo świetnym początku sezonu i dwóch efektownych zwycięstwach kolejno z Karpatami Krosno 4:1 i Wisłą II Kraków 6:0, w trzeciej kolejce Stal Rzeszów nieoczekiwanie przegrała u siebie z Unią Tarnów. "Jaskółki" wygrały przy Hetmańskiej 2:1. Szansa powrotu na zwycięską ścieżkę pojawia się jednak szybko, bo już w niedzielę stalowcy zagrają na wyjeździe z Orlętami Radzyń Podlaski. Rywale rzeszowian po trzech kolejkach mają na swoim koncie cztery punkty i zajmują miejsce w środku tabeli. Rzeszowianie z dorobkiem sześciu "oczek" plasują się na trzeciej lokacie.

Początek spotkania pomiędzy Orlętami i Stalą w niedzielę o godz. 17.

Pozostałe mecze 4. kolejki:

JKS 1909 Jarosław - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Karpaty Krosno - Avia Świdnik, Wisła II Kraków - Podhale Nowy Targ, Unia Tarnów - MKS Trzebinia/Siersza, Resovia - Podlasie Biała Podlaska, Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz, Cosmos Nowotaniec - Garbarnia Kraków, Motor Lublin - Spartakus Daleszyce