Bramkarz przedłużył kontrakt ze Stalą Mielec

Marek Kozioł o dwa lata przedłużył kontrakt z Stalą Mielec. To kolejny zawodnik, który zdecydował się zostać w drużynie beniaminka I ligi.

Chcesz wiedzieć wszystko o piłce nożnej na Podkarpaciu? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLMarek Kozioł do Stali Mielec trafił przed rundą wiosenną poprzedniego sezonu. Wcześniej bramkarz występował w Sandecji Nowy Sącz, której jest wychowankiem. Ponadto 28-latek był zawodnikiem Zagłębia Lubin i Kolejarza Stróże.

Kozioł przedłużył ze Stalą Mielec kontrakt na dwa kolejne sezony. O miejsce w bramce w nadchodzących rozgrywkach I ligi rywalizował będzie z Tomaszem Liberą. W tym tygodniu nową umowę z beniaminkiem I ligi parafował też pomocnik Kamil Radulj. Ponadto w przerwie letniej Stal pozyskała Sebastiana Szczepańskiego (Sandecja Nowy Sącz), Doriana Buczka (Siarka Tarnobrzeg), Krzysztofa Kiercza (Odra Opole), Roberta Sulewskiego (transfer definitywny z Arki Gdynia), Jose Lucasa Caetano da Silvę (słowacki STK Samorin) oraz Damiana Bożka, który wrócił z wypożyczenia. Odeszli natomiast Andreja Prokić (GKS Katowice), Grzegorz Płatek i Mateusz Czyżycki (obaj Siarka Tarnobrzeg). Niebawem wyjaśnić ma się sytuacja Bartosza Nowaka. Kluczowy pomocnik był wypożyczony do Stali z Miedzi Legnica.