Tomasz Wietecha odchodzi ze Stali Stalowa Wola

Tomasz Wietecha, ikona Stali Stalowa Wola kończy przygodę z klubem. To kolejny zawodnik, który w przerwie letniej opuścił Stalówkę.

Chcesz wiedzieć wszystko o piłce nożnej na Podkarpaciu? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLPrzebudowa w zespole Stali Stalowa Wola trwa w najlepsze. Po tym jak z klubem pożegnali się trener Ryszard Kuźma, obrońcy Michał Bogacz i Mateusz Kantor (Karpaty Krosno), pomocnik Damian Łanucha oraz napastnicy Przemysław Oziębała, Tomasz Płonka i Dawid Przezak, a kontraktów nie przedłużą Paweł Giel i Bartosz Maciąg, ze Stalówką żegna się bramkarz Tomasz Wietecha. To ikona stalowowolskiego klubu. 38-latek jest wychowankiem Stalówki. W tym zespole spędził większą część kariery. Wietecha występował ponadto w Stali Rzeszów i Pogoni Staszów.

Wietechy w składzie na nowy sezon nie widzi Rafał Wójcik. Nowy szkoleniowiec w poprzednim tygodniu podpisał kontrakt ze Stalą. Do tej pory kontrakty ze Stalówką podpisali też: pomocnicy Radosław Adamski (ostatnio Resovia) i Daniel Ogrodnik (Glinik Gorlice) oraz obrońca Mateusz Kolbusz, wychowanek Karpat Krosno.