Sport.pl

Stal Rzeszów walczy o I ligę. Komunikat prezesa Andrzeja Łabudzkiego

Kibice żużla w Rzeszowie nie zobaczą drużyny Stali w przyszłym roku w PGE Ekstralidze. Klub teraz walczy, by zespół rozpoczął rozgrywki w Nice Polskiej Lidze Żużlowej.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Stali. Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLW poniedziałek prezes Speedway Stali Rzeszów S.A. za pośrednictwem oficjalnej strony wydał specjalne oświadczenie w sprawie przyszłości żużlowej drużyny.

Drodzy Kibice i Sympatycy rzeszowskiego żużla, z przykrością informujemy, iż mimo usilnych prób i podjętych działań w ostatnich miesiącach, nie udało nam się znaleźć odpowiedniej liczby sponsorów umożliwiającej start naszej drużyny w Ekstralidze w sezonie 2016.

Na obecny moment złożyliśmy stosowne dokumenty w Polskim Związku Motorowym o wydanie pozwolenia startu w I lidze w przyszłym sezonie. Jednak, aby te działania odniosły pozytywny skutek i na ulicy Hetmańskiej 69 ponownie rozbrzmiał dźwięk odpalanych motocykli, wymagana jest dobra wola ze strony zawodników na rozłożenie zaległości finansowych i spłatę ich w późniejszym terminie. Mocno wierzymy, że uda nam się to zrealizować i Rzeszów nie zniknie z żużlowej mapy Polski.

- czytamy w oświadczeniu podpisanym przez prezesa Łabudzkiego.

PGE Ekstraliga bez żużlowców Stali Rzeszów?b>
Więcej o:
Komentarze (4)
Stal Rzeszów walczy o I ligę. Komunikat prezesa Andrzeja Łabudzkiego
Zaloguj się
 • rzeszow44

  Oceniono 18 razy 12

  Jako mieszkaniec Rzeszowa płacący podatki w tym mieście proszę Pana Prezydenta aby nie finansował z naszych podatków lokalnego sportu który uprawia się w 4 krajach na świecie. Proszę zobaczyć w jakich warunkach ćwiczą dzieci np. akrobaci , dzieci trenujące piłkę nożną w wielu sekcjach stali, resovii, ziomków itd. Proszę o wsparcie rzeszowskich dzieciaków które chcą uprawiać sport np. piłkę nożną, siatkówkę lekką atletykę czy koszykówkę itd. Żużel to zabawa dla niewielu ludzi .... proszę nie opłacać zagranicznych zawodników.... lepiej wspierać rzeszowskie dzieciaki które chcą uprawiać sport a mają kiepskie warunki... Pozdrawiam

 • domatorka41

  Oceniono 3 razy 3

  Wyjątkowy naiwniak.

 • Jacek Kucharski

  Oceniono 2 razy -2

  Zuzel jest byl i bedzie!!! to promocja miasta ,i sport uprawiany w Rzeszowie od 1948.Na mecze chodzi 10 tys ludzi,cale rodziny z dziecmi.Wstyd by bylo gdyby Pan Prezydent nie pomogl!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX