Darmowy wstęp na mecz Stali Stalowa Wola z Błękitnymi Stargard Szczeciński

Prezes piłkarskiej spółki akcyjnej Stali Stalowa Wola potwierdził, że wstęp na najbliższy, ostatni mecz sezonu w II lidze, w którym Stalówka zmierzy się z Błękitnymi Stargard Szczeciński, będzie darmowy.

Chcesz wiedzieć wszystko o piłce nożnej na Podkarpaciu? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL- Zapraszamy wszystkich mieszkańców Stalowej Woli i okolic, którzy chcą wesprzeć naszą drużynę w walce o awans do I ligi. Wstęp będzie darmowy. Liczymy na pełny stadion w niedzielę. Piłkarze lubią grać takie spotkania przy pełnych trybunach - powiedział w rozmowie z rzeszow.sport.pl Mariusz Szymański, prezes piłkarskiej spółki akcyjnej Stali Stalowa Wola.

- Będziemy chcieli wygrać, mogę to obiecać kibicom. Liczę, że wreszcie licznie przyjdą na stadion, by nas wspierać od początku meczu. Bardzo o to apeluję - dodaje z kolei Łukasz Sekulski, napastnik, który w Brzesku zdobył dla Stalówki trzy bramki w zremisowanym 3:3 spotkaniu z Okocimskim.

Drużyna trenera Jaromira Wieprzęcia na kolejkę przed końcem zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Ta lokata premiuje awansem do barażu o I ligę. Hutnicy, przy korzystnych wynikach i oczywiście swoim zwycięstwie z Błękitnymi, mają również szanse na wywalczenie bezpośredniego awansu. - W Brzesku graliśmy półfinał mistrzostw świata. Można powiedzieć, że z Błękitnymi będzie finał - przyznaje prezes Stali.

- Przed nami najważniejszy mecz - nie ukrywa Tomasz Wietecha, bramkarz Stalówki, który dodaje. - Myślę, że nie trzeba nikogo zapraszać na stadion. Frekwencja była średnia w tym sezonie. Przyjemnie się grało w pucharach przy tylu kibicach, takiej frekwencji. Myślę, że można byłoby to powtórzyć.

Początek meczu w niedzielę, 7 czerwca, o godz. 16.