Włodzimierz G±sior. Nowy trener Siarki Tarnobrzeg

67-letni Włodzimierz G±sior został w czwartek nowym trenerem drugoligowej Siarki Tarnobrzeg. Szkoleniowiec zast±pił na tym stanowisku Ryszarda KuĽmę, który złożył rezygnację z prowadzenia drużyny po słabych wynikach w rundzie wiosennej.

Chcesz wiedzieć wszystko o piłce nożnej na Podkarpaciu? WejdĽ na RZESZOW.SPORT.PLKlub z Tarnobrzega długo nie szukał następcy Ryszarda KuĽmy. Po tym jak szkoleniowiec złożył rezygnację [czytaj więcej tutaj], która została przyjęta przez prezesa Dariusza Dziedzica, działacze Siarki szybko znaleĽli nowego trenera. Został nim Włodzimierz G±sior.

Dla 67-letniego szkoleniowca będzie to drugie podej¶cie do tarnobrzeskiego zespołu. G±sior wcze¶niej prowadził Siarkę w latach 1994-96. Oprócz siarkowców był trenerem również Stali Stalowa Wola, Motoru Lublin, Hetmana Zamo¶ć, Korony Kielce, KSZO Ostrowiec ¦więtokrzyski, ŁKS-u ŁódĽ. W 2014 roku zakończył natomiast blisko dwuletni± pracę z drugoligow± Stal± Mielec.

G±siorowi pomagać maj± Maciej Wojnar, były trener drużyny rezerw Siarki, który został asystentem. Trenerem bramkarzy dalej będzie Waldemar Pi±tek.

W sobotę zespół z Tarnobrzega czeka wyjazdowe spotkanie z Kotowic± Kołobrzeg. Pocz±tek meczu o godz. 17.