Napastnik Stalówki nie dla Korony Kielce?

Korona Kielce to jeden z kilku klubów, który od jakiegoś czasu zainteresowany jest pozyskaniem napastnika Stali Stalowa Wola, Łukasza Sekulskiego. Najlepszy snajper II ligi do Kielc jednak raczej nie trafi. Sekulski nie zgodził się bowiem na testy. Liczy na transfer definitywny.

Chcesz wiedzieć wszystko o piłce nożnej na Podkarpaciu? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLKorona Kielce to jak dotąd pierwszy klub, który w przerwie zimowej złożył oficjalne zapytanie w sprawie transferu Łukasza Sekulskiego ze Stali Stalowa Wola. Oprócz czternastego zespołu T-Mobile ekstraklasy najlepszym strzelcem II ligi (17 goli) zainteresowanie wyraziło też kilka innych klubów, w tym Ruch Chorzów. Oferta przesłana została jednak tylko z Kielc, ale nie była ona zadowalająca. Korona chciała bowiem zaprosić Sekulskiego na testy, na co zawodnik nie wyraził chęci. Ponadto napastnik bierze też pod uwagę trudną sytuację drużyny z Kielc, która nie otrzymała na nadchodzący rok pieniędzy z budżetu miasta i może nawet zrezygnować z występów wiosną w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Wszystko wskazuje więc na to, że Sekulski wraz z innymi piłkarzami Stalówki rozpocznie planowo przygotowania do rundy wiosennej w II lidze. Hutnicy już 10 stycznia rozegrają mecz kontrolny z Górnikiem Łęczna. Niewykluczone, że w sparingu zagrają młodzieżowcy, których w przerwie zimowej będzie chciał pozyskać trener Jaromir Wieprzęć.

Przypomnijmy, że zespół Stali Stalowa Wola ma za sobą bardzo udaną jesień. Podopieczni Wieprzęcia w 19. kolejkach wywalczyli 35. punktów, co pozwoliło im zająć wysokie, czwarte miejsce w tabeli, które daje możliwość gry w barażu o I ligę.

Co wiesz o podkarpackim sporcie w 2014 roku? [QUIZ]