Jedenaście sparingów Stali Mielec przed rundą wiosenną

Drugoligowi piłkarze Stali Mielec w styczniu i lutym rozegrają łącznie jedenaście meczów sparingowych. Dzięki nim mają się przygotować do rundy rewanżowej.

Chcesz wiedzieć wszystko o sporcie na Podkarpaciu? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLMielczanie radzą sobie w rozgrywkach bardzo dobrze, wciąż mają szansę na awans, choć o tym nikt w Mielcu głośno nie mówi. Stal gra bez żadnych obciążeń, co przekłada się na dobre wyniki. W przerwie zimowej rewolucji w składzie stalowców ma nie być. A obecny zespół ma się jeszcze lepiej zgrać dzięki sparingom, których większość odbędzie się w Mielcu.

Stalowcy rozpoczną gry kontrolne 24 stycznia, od pojedynku z KSZO Ostrowiec Św. Później zmierzą się z Czarnymi Połaniec (31 stycznia), Stalą Rzeszów (4 lutego), Stalą Stalowa Wola (7 lutego), Wisłą Sandomierz (11 lutego), Motorem Lublin (14 lutego), Tomasovią Tomaszów Lubelski i Karpatami Krosno (18 lutego), Stalą Kraśnik (21 lutego), Izolatorem Boguchwała (25 lutego) oraz Termalicą Bruk-Bet Nieciecza (28 lutego). Ten ostatni pojedynek odbędzie się w Niecieczy.

Pierwszy ligowy mecz na wiosnę Stal Mielec rozegra w Niepołomicach z Puszczą, 7 marca.