Sport.pl

Przedłużona jesień rzeszowskich trzecioligowców

Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej zdecydował, że 19. kolejka w III lidze grupie lubelsko-podkarpackiej rozegrana zostanie jeszcze w tym roku.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL- "Wydział Gier Podkarpackiego ZPN informuje, że na mocy §14 pkt. 9 Regulaminu Rozgrywek III ligi podkarpacko-lubelskiej, 19. kolejka zostaje przeniesiona z 15 marca 2015 r. na nowy termin: 22/23 listopada 2014 roku" - czytamy na oficjalnej stronie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Tym sposobem Stal Rzeszów, aktualny wicelider tabeli, piłkarską jesień zakończy spotkaniem przed własną publicznością z Lublinianką Lublin. Resovia natomiast zmierzy się w Kraśniku z tamtejszą Stalą.

Decyzja o zmianie terminu 19. kolejki z marca na listopad bieżącego roku zapadła na czwartkowym posiedzeniu Wydziału Gier Podkarpackiego ZPN-u. - "W przypadku nagłego załamania pogody, Podkarpacki ZPN zastrzega sobie możliwość przeniesienia spotkań 19. kolejki na marzec 2015 r." - informuje Podkarpacki ZPN.

Przypomnijmy, że w najbliższej serii, która rozegrana zostanie 8 listopada Stal Rzeszów na stadionie miejskim przy ul. Hetmańskiej podejmować będzie Orlęta Radzyń Podlaski. Resovia zagra na wyjeździe z Wólczanką Wólką Pełkińską.Więcej o: