Sport.pl

Zmiana terminu meczu Siarki Tarnobrzeg z Rakowem

Nie 15 listopada, a dzień później o godz. 13 odbędzie się mecz 17. kolejki II ligi pomiędzy Rakowem Częstochowa a Siarką Tarnobrzeg. Zmianie uległa również godzina rozegrania najbliższego spotkania siarkowców z Limanovią Limanowa.

Chcesz wiedzieć wszystko o piłce nożnej na Podkarpaciu? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLW 16. kolejce II ligi, która rozpocznie się już w piątek, 7 listopada Siarka Tarnobrzeg przed własną publicznością zmierzy się z Limanovią Limanowa, Stal Stalowa Wola u siebie podejmować będzie Okocimskiego Brzesko, a Stal Mielec czeka wyjazd do Puław i mecz z Wisłą.

Siarkowcy z Limanovią zmierzą się w sobotę, o godz. 12, a nie jak wcześniej zaplanowano o godz. 13. Zmieniono również dzień rozegrana kolejnego meczu zespołu z Tarnobrzega. W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej podopieczni Ryszarda Kuźmy zagrają w Częstochowie z Rakowem. Mecz ten przełożono z 15 na 16 listopada na godz. 13 - poinformował oficjalna strona częstochowskiego zespołu.

Przypomnijmy, że tej jesieni drugoligowcy rozegrają jeszcze awansem dwie kolejki rundy wiosennej. Siarkę czekają pojedynki z Rozwojem Katowice i Nadwiślanem Góra. Stalówka natomiast zagra z Limanovią i Rakowem, a Stal Mielec z Zagłębiem Sosnowiec i Kotwicą Kołobrzeg. 18 i 19 seria rozegrana zostanie odpowiednio 22-23 listopada i 28-30 listopada.Więcej o: