Sport.pl

KONKURS. Wygraj plastron z autografem Tomasza Golloba!

W niedzielę o godz. 19 na stadionie miejskim w Rzeszowie rozegrany zostanie czwarty finał indywidualnych mistrzostw Europy na żużlu, czyli Speedway European Championships. Z tej okazji mamy dla naszych czytelników plastrony z autografami Tomasza Golloba.

Więcej o sporcie na Podkarpaciu na RZESZOW.SPORT.PLGollob niestety w Rzeszowie nie wystąpi z powodu poważnej kontuzji, której doznał w ostatnim turnieju Grand Prix. Pojadą jednak inni znakomici żużlowcy, a walka o tytuł najlepszego żużlowca Starego Kontynentu zapowiada się niezwykle ciekawie.

Dla naszych czytelników mamy dziś do rozdania dwa okazjonalne plastrony z autografami Tomasz Golloba. By je wygrać, wystarczy zadzwonić dziś o godz. 13.30 do naszej redakcji pod nr tel. 17 780 30 32 i odpowiedzieć na pytanie: Które miejsce w klasyfikacji generalnej SEC zajmuje Tomasz Gollob? Wygrywają dwie pierwsze osoby, które dodzwonią się i udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie.KONKURS ROZWIĄZANY!Uwaga! W piątek rozdamy jeszcze kolejne plastrony z autografem Tomasza Golloba i bilety na rzeszowski turniej. Szczegółów szukaj na naszym profilu na Facebooku i na rzeszow.sport.pl.

Więcej o:
Komentarze (1)
KONKURS. Wygraj plastron z autografem Tomasza Golloba!
Zaloguj się
  • ramzes1987

    Oceniono 1 raz 1

    Hehehe.. wygrałem ale niestety nie mam jak odebrać nagrody. Jeżeli jest taka możliwość chętnie przekaże nagrodę do odbioru innej osobie:) Proszę odpowiedzieć na komentarz:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX