Sport.pl

Za tydzień finał mistrzostw Europy w Rzeszowie! Są jeszcze bilety [WIDEO]

W niedzielę 29 września na torze w Rzeszowie poznamy indywidualnego mistrza Europy na żużlu. Emocje są gwarantowane, a podobna impreza w naszym mieście może długo się nie powtórzyć.

Więcej o sporcie w Rzeszowie na RZESZOW.SPORT.PLZobaczyć w akcji niemal wszystkich najlepszych żużlowców w Europie to nie lada gratka. Tym bardziej że właśnie rzeszowski, czwarty turniej zadecyduje o tym, kto sięgnie po trofeum. Po trzech eliminacjach różnice w czołówce wynoszą zaledwie po jednym punkcie. Prowadzi lider PGE Marmy Rzeszów, Duńczyk Nicki Pedersen.

Oprócz niego na rzeszowskim torze zaprezentuje się inny z rzeszowian Chorwat Jurica Pavlic, a także Grzegorz Walasek, który otrzymał "dziką kartę". Rezerwowymi mają być z kolei Łukasz Sówka i wychowanek rzeszowskiego klubu Maciej Kuciapa.

Wszystkich tych żużlowców można będzie zobaczyć na żywo. Wciąż bowiem można kupować bilety na tę imprezę. Najtańsze są dostępne już za 20 zł. Wejściówki można kupować na stronie www.eventim.pl, a także w Rzeszowie m.in. w punkcie informacyjnym Millenium Hall, w Media Markt oraz w sklepach Empik.

My także mamy bilety na to wydarzenie. Będziemy je rozdawać już od środy w konkursach na rzeszow.sport.pl i naszym profilu na Facebooku. Rozdamy także plastrony z autografami Tomasza Golloba.Więcej o: