Sport.pl

Stalówka i Siarka poznały rywali w 1/16 Pucharu Polski. Śląsk zawita do Stalowej Woli!

Śląsk Wrocław i Lechia Gdańsk będą rywalami drugoligowych zespołów z Podkarpacia - Stali Stalowa Wola i Siarki Tarnobrzeg. Spotkania odbędą się w dniach 16/17 sierpnia.

Więcej o piłce nożnej na Podkarpaciu na RZESZOW.SPORT.PLZarówno Stalówka, jak i Siarka w Pucharze Polski zagrały już po trzy spotkania. Pierwsi w rundzie przedwstępnej odprawili Czarnych II Rokitki (4:2). Następnie w Stalowej Woli poległ Raków Częstochowa (2:0), a w środę w I rundzie hutnicy sprawili sporą sensację, eliminując ekstraklasową Cracovię. Ekipa z Tarnobrzega natomiast wyeliminowała kolejno Ruch Zdzieszowice (2:1), Garbarnię Kraków (2:1) i Kolejarza Stróże (2:0).

W dzisiejszym losowaniu par 1/16 finału Pucharu Polski, które odbyło się w na stadionie Legii Warszawa, los przydzielił Stali Śląska Wrocław, a Siarce Lechię Gdańsk. W obu pojedynkach gospodarzami będą nasi drugoligowcy. - Jesteśmy zadowoleni z losowania. Trafiliśmy na bardzo dobrą drużynę, ale po meczu z Cracovią nie mamy się czego wstydzić. Na pewno zespół da z siebie wszystko, choć teraz ważny jest przed nami pierwszy mecz w lidze z Limanovią Limanowa - skomentował losowanie Mariusz Szymański, wiceszef rady nadzorczej Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stali.

Spotkania 1/16 finału odbędą się w dniach 16/17 sierpnia.

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!