Sport.pl

Rafał Greń będzie sędziował w II lidze. Na wniosek Zbigniewa Bońka

Rafał Greń, syn prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Kazimierza Grenia i zarazem sędzia piłkarski, będzie sędziował nie w III, a II lidze. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek poprosił bowiem Kolegium Sędziów, aby jeszcze raz rozpatrzył sprawę 31-letniego arbitra.

Więcej o piłce nożnej na Podkarpaciu na RZESZOW.SPORT.PLRafał Greń przez słabe oceny obserwatorów w minionym sezonie nie znalazł się na liście arbitrów, którzy w nadchodzących rozgrywkach mieliby sędziować mecze w I lidze. W dodatku niedawno 31-letni sędzia uczestniczył w kolacji działaczy i piłkarzy zespołu Jedności Niechobrz, który wywalczył awans do IV ligi. Sprawa nie przeszła bez echa i syn prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Kazimierza Grenia został relegowany nie do II, a do III ligi.

W obronie 31-latka stanął ojciec, który na każdym kroku powtarzał, że młody arbiter padł ofiarą Przewodniczącego Kolegium Sędziów Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Przesmyckiego.

We wtorek, na wniosek prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, sprawa degradacji 31-letniego Grenia do III ligi została jeszcze raz rozpatrzona przez Kolegium Sędziów. Doszło do zmiany wcześniejszej uchwały i syn prezesa Podkarpackiego ZPN-u będzie mógł sędziować mecze na najniższym szczeblu centralnym. - Prezes prosił, abyśmy przemyśleli raz jeszcze, czy sankcja nie jest zbyt surowa. Rafał Greń dostał też naganę od Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. W związku z tym, że sędzia z Rzeszowa przeanalizował swoją postawę, zrozumiał, że zrobił źle, wyciągnął wnioski i przeprosił Przewodniczącego Kolegium Sędziów za swoje postępowanie, Zarząd postanowił dokonać reasumpcji uchwały. Rafał Greń będzie mógł sędziować mecze II ligi - powiedział za pośrednictwem oficjalnej strony PZPN Przesmycki.

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
 • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
 • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
 • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
 • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!
 • Komentarze (11)
  Rafał Greń będzie sędziował w II lidze. Na wniosek Zbigniewa Bońka
  Zaloguj się
  • abw12300

   Oceniono 49 razy 43

   Nie da się niestety w polskiej piłce uniknąć korupcji, kolesiostwa, handlarzy....... NOooooo cóż. Sędzia Siejewicz został wy....... jak śmieć, a zupełne beztalencie i wielbiciel libcji- syn najlepszego kolegi Pana Bońka, triumfuje...... Wrócił PRL w całej swojej okazałości.

  • bruna5

   Oceniono 30 razy 28

   Jak się "ma haka", to się ma wszystko...

  • rucki

   Oceniono 33 razy 27

   punktowałeś, Zbyszku, u kibiców, i to porządnie... a tu teraz taki klops!

  • ignacysyn

   Oceniono 13 razy 13

   strzał do własnej bramki - SAMOBÓJ jak sie patrzy, ale mydlenie oczu kibicom pierwsza klasa !!!!!

  • jawor-swierk

   Oceniono 11 razy 11

   Boniek jak myślisz: czy w Polsce są równi i równiejsi ? Nie powinieneś mieć problemu z wyborem właściwej odpowiedzi. A swoja droga chyba już nikt i nic nie jest w stanie uzdrowić piłkarskiej federacji i polskiej piłki nożnej.

  • jackflowers

   Oceniono 8 razy 8

   - Tato?
   - Co znowu? :/
   - a ten Przesmycki to mnie nie lubi. :(
   - zaraz z nim porozmawiam, nie denerwuj się synku........
   ..............- no jest po prostu za słaby na drugą ligę.
   - ja ci dam za słaby, niszczysz mojego synusia, jesteś na dywaniku u Prezesa!!!!!

  • bratbigosmiszcza

   Oceniono 6 razy 6

   w Polsce bez znajomosci nic nie zalatwisz i nic nie osiagniesz, i to nie tylko w futbolu tu choddzi o wszystkie dziedziny życia!

   Polska się skończyła

  • ttoorroo05

   Oceniono 1 raz 1

   Przeszkadzal wam Lato,to macie teraz jeszcze lepszego kanciarza.

  • billshankly

   Oceniono 1 raz 1

   Piszę to jako zagorzały widzewiak i sympatyk Bońka ,powiem krótko: kure.stwo!

  Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX