Sport.pl

Podkarpacka trójka na Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy

Trójka zawodników z klubów z naszego regionu rozpocznie w poniedziałek zmagania w Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy.

Więcej o sporcie na Podkarpaciu na RZESZOW.SPORT.PLChodzi o zespoły siatkarskie. W kadrze pań znalazła się po raz kolejny zawodniczka MKS V LO Rzeszów Aleksandra Kazała, złota medalistką mistrzostw Europy w kategorii kadetów. Polskie siatkarki zagrają w grupie z Grecją, Serbią i gospodyniami, Holandią.

W ekipie siatkarzy znaleźli się ci sami zawodnicy, którzy niedawno wywalczyli brązowy medal mistrzostw świata kadetów. Wśród nich jest Aleksander Śliwka, zawodnik AKS-u Rzeszów oraz Bartłomiej Lemański z Metra Warszawa, który podobnie jak Śliwka związał się kontraktem z rzeszowskim klubem. Śliwka to przyjmujący, a Lemański to środkowy bloku.

Polacy w Utrechcie zagrają w grupie z Włochami, Belgią i Francją.

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!