Kadra Developresu Rzeszów skompletowana. Atakująca podpisała kontrakt z beniaminkiem

Magda Jagodzińska, dotychczasowa atakująca AGH Galeco Wisły Kraków będzie w najbliższym sezonie występować w drużynie Developresu Rzeszów. Pozyskanie atakującej oznacza koniec transferów w zespole beniaminka I ligi.

http://www.rzeszow.sport.pl/sport-rzeszow/0,130162.html">Wszystko o siatkówce na RZESZOW.SPORT.PLMłodzieżowa reprezentantka Polski, uczestniczka Mistrzostw Europy juniorek w 2006 roku jest ostatnim ogniwem zamykającym skład Developresu Rzeszów. Jagodzińska przez dwa sezony grała w krakowskiej Wiśle wraz z Dominiką Nowakowską, Ewą Śliwińską i Adrianną Szady, które wcześniej zasiliły szeregi rzeszowskiego klubu.

Kadra na nadchodzący sezon w sumie liczy 14 siatkarek. Osiem zawodniczek, które wywalczyły awans do I ligi, przedłużyło swoje kontrakty. Jako ostatnia uczyniła to rywalka Jagodzińskiej w ataku, Paula Szeremeta. Skład wzmocniły dwie siatkarki pozyskane z MKS-u V LO, Gabriela Mazur i Paulina Filipowicz.

Z klubem pożegnały się natomiast libero Paulina Pyrć, przyjmująca Gabriela Gasidło, atakująca Karolina Grzelak i rozgrywająca Agata Wilk, która ma ważną umowę, ale najprawdopodobniej zostanie wypożyczona.

W zespole juniorek MKS-u V LO, z którym Developres podpisał długoletnią umowę o współpracy, zagra występująca na przyjęciu Aleksandra Mich.