Sport.pl

Weekend Polska na Rowery już 7-9 czerwca. Dołącz do nas!

Weekend Polska na Rowery coraz bliżej, a imprez zaplanowanych z tej okazji coraz więcej. Jadą z nami wyścigi, przejazdy i wycieczki. W ramach Weekendu organizowane są pikniki i konkursy. Sprawdź, co się będzie działo w twojej okolicy, i przyłącz się!
SZCZEGÓŁY NA POLSKANAROWERY.PL

Podczas Weekendu Polska na Rowery będzie się sporo działo! Rowerowe święto wspierają wyścigi: Merida Mazovia MTB i trzyetapowa Lubelska Vuelta. Żeby pokazać potęgę dwóch kółek, odbędzie się konkurs Drugie Życie Roweru, podczas którego pojazdy zrobione ze starych rowerów i przedmiotów użytkowych przejadą przez rynek w Bartoszycach. W Weekend włącza się także Rowerowa Fontanna w Szczecinie, czyli czterogodzinny rajd na rowerach stacjonarnych. W wielu miastach organizowane są rowerowe wycieczki szkolne, Święta Cykliczne i masy krytyczne.

Chcesz się przyłączyć do rowerowego święta? Wejdź na polskanarowery.pl i sprawdź na mapie, jakie imprezy odbywają się w twojej okolicy, lub zorganizuj własną wycieczkę. Na stronie znajdziesz też więcej informacji o wydarzeniu oraz poradnik, jak zorganizować imprezę.


Pokaż Weekend Polska na Rowery 2013 na większej mapie

Więcej o: