Sport.pl

Młodzicy AKS Rzeszów w finałach mistrzostw Polski

Młodzicy AKS-u Rzeszów wygrali trzy pojedynki półfinałowe i zagrają o złoty medal mistrzostw Polski. Przez turniej, który rozgrywany był w Bydgoszczy, przeszli bez straty seta.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLMłodzi siatkarze z Rzeszowa bez problemu poradzili sobie z rywalami w turnieju półfinałowym mistrzostw Polski w Bydgoszczy. Trzy mecze wygrali pewnie po 2:0 i w dniach 17 - 19 maja zagrają w finałach mistrzostw Polski w Nowym Tomyślu. A w nich zmierzą się w grupie z Treflem Gdańsk, Dunajcem Nowy Sącz i gospodarzami zawodów - MUKS Kangur Nowy Tomyśl.

W ubiegłym roku rzeszowscy młodzicy wywalczyli w mistrzostwach brązowy medal. AKS jest jedynym medalistą sprzed roku, który zagra w Nowym Tomyślu.

W finałach mistrzostw Polski zabraknie natomiast młodziczek MKS-U V LO Rzeszów. Dziewczęta w pierwszym meczu półfinałowym we Wrocławiu uległy gospodyniom turnieju Impel Gwardią Wrocław. W drugim sobotnim spotkaniu pokonały 2:1 Szóstkę Biała Podlaska i do awansu potrzebowały jednego zwycięstwa. WTS Włocławek okazał się jednak za mocny dla rzeszowianek, które ostatecznie zajęły ostatnie miejsce w grupie.

Wyniki meczów półfinałowych:

20.04.2013r.

MDK Warszawa - AKS Rzeszów 0:2

AKS Rzeszów - Kasztelan Międzyrzec 2:0

Impel Gwardia Wrocław - MKS V LO MOS Rzeszów 2:0

MKS V LO MOS Rzeszów - SKS Szóstka TPS Biała Podlaska 2:1

21.04.2013r.

AKS Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 2:0

WTS Włocławek - MKS V LO MOS Rzeszów 2:0

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!