Sport.pl

Młodzicy AKS-u Rzeszów niepokonani w ćwierćfinałach mistrzostw Polski

Bez straty seta zakończyli ćwierćfinał z AZS-em OŚ Toruń młodzi siatkarze AKS-u Rzeszów, którzy dzięki wygranej awansowali do najlepszej szesnastki mistrzostw Polski.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLW sobotę i w niedzielę w rzeszowskiej hali ROSiR toczyła się rywalizacja młodych siatkarzy o awans do półfinału mistrzostw Polski. Najlepsi okazali się rzeszowianie, którzy rozstrzygnęli wszystkie pojedynki na swoją korzyść, nie tracąc przy tym seta. Wszystkie partie wygrywali pewnie, nie pozostawiając rywalom złudzeń, kto jest najlepszy na parkiecie. Obok gospodarzy do dalszej gry przeszła drużyna Lechii Tomaszów Mazowiecki.

AKS Rzeszów znalazł się wśród 16 najlepszych drużyn w Polsce. O finał walczyć będzie z m.in. Chemikiem Bydgoszcz i MDK-iem Warszawa w Bydgoszczy.

W Bielsku-Białej o awans do półfinału młodzieżowych mistrzostw Polski walczyły również młodziczki MKS V LO MOS Rzeszów. Dziewczyny wygrały swój pierwszy mecz z łodziankami 2:1. W drugim uległy niepokonanym w turnieju gdańszczankom. W trzecim, decydującym o awansie spotkaniu, rzeszowianki stanęły na wysokości zadania i pokonały BKS Bielsko-Białą 2:1.

Wyniki:

Sobota (6.04):

AKS Rzeszów - AZS OŚ Toruń 2:0 (25:13, 25:15)

Lechia Tomaszów Maz. - Jastrzębski Węgiel 2:0 (25:20, 25:20)

AZS OŚ Toruń - Jastrzębski Węgiel 0:2 (22:25, 14:25)

AKS Rzeszów - KS Lechia Tomaszów Maz. 2:0 (25:15, 25:15)

Niedziela (7.04)

Lechia Tomaszów Mazowiecki - AZS Toruń 1-2 (27:29, 27:25, 12:15)

AKS V LO Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 2-0 (25:16, 25:17)

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!