Sparingowy remis Stali Stalowa Wola z Siarką Tarnobrzeg

Bez bramek zakończył się mecz kontrolny pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Siarką Tarnobrzeg.

Więcej o piłce nożnej na Podkarpaciu na RZESZOW.SPORT.PLSobotni sparing pomiędzy Stalówką a Siarką odbył się w ramach przełożonej 22. kolejki II ligi grupy wschodniej. W niej obie drużyny miały zagrać u siebie odpowiednio z Olimpią Elbląg i Radomiakiem Radom. Ze względu jednak na złe warunki atmosferyczne i problemy z boiskiem w Stalowej Woli i Tarnobrzegu pojedynki te odwołano.

Dwaj podkarpaccy drugoligowcy zmierzyli się więc w Woli Chorzelowskiej. Pojedynek był zacięty, ale żadna ze stron nie potrafiła wypracować sobie stuprocentowej okazji do zdobycia bramki.

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 0:0

Stal: Dydo - Bartkiewicz (Mikołajczak), Czarny, Bogacz (Żmuda), Sikorski (Mistrzyk) - Kantor, Horajecki (Majowicz), Reiman, Popielarz (Kachniarz), Getinger - Widz (Juda).

Siarka: K. Beszczyński - Sulkowski, Tyburski, Ciesielski, Korona - Kowalski, Michalski, Stepień, Piątkowski - Wolan, Truszkowski. Ponadto grali: Ćwiczak, Hynowski, Madeja, D. Beszczyński, Zalewski, Zawłocki, Cichos.

Przypomnijmy, że do tej pory Stal zdołała zagrać dwa ligowe spotkania. Na inaugurację rundy wygrała na własnym terenie z Concordią Elbląg 1:0. Z kolei w zaległej 19. kolejce bezbramkowo zremisowała w Puławach z Wisłą.

Siarka natomiast rozegrała tylko mecz w Suwałkach, gdzie uległa wysoko tamtejszym Wigrom 0:3.