Sport.pl

Mistrzostwa Polski juniorów. Medale, nagrody, wyróżnienia [WIDEO]

Norwid Częstochowa wygrał mistrzostwa Polski juniorów w siatkówce, które odbywały się w Leżajsku. Młodzież Asseco Resovii, czyli AKS V LO Rzeszów zakończyła imprezę ze srebrnymi medalami.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLRzeszowianie przeszli jak burza przez eliminacje i wygrali wszystkie spotkania, łącznie z półfinałem. Dopiero w finale musieli uznać wyższość częstochowian, których wcześniej ograli w grupie. W finale jednak Norwid wygrał 3:1 i cieszył się z obrony tytułu mistrzów Polski.

Gracze z Częstochowy zgarnęli też większość nagród indywidualnych. Jedna, dla najlepiej przyjmującego, przypadła libero AKS-u V LO Mateuszowi Twarogowi.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!