Nowy kapitan Resovii. Mecz ze Zniczem pod znakiem zapytania

Dariusz Frankiewicz w rundzie wiosennej będzie pełnił rolę kapitana drugoligowej Resovii. W sobotę ?pasiaki? w 20. kolejce mają zmierzyć się ze Zniczem Pruszków na Wyspiańskiego. Niewykluczone jednak, że to spotkanie zostanie przełożone.

Więcej o rzeszowskiej piłce nożnej na RZESZOW.SPORT.PLResoviacy, jak większość drugoligowców, przez pogodę nie mogą zainaugurować rundy wiosennej. Zespół Tomasz Tułacza nie zagrał już dwukrotnie z Garbarnią Kraków oraz w Tarnowie z Unią. W sobotę "pasiaków" czeka potyczka ze Zniczem Pruszków. Rozegranie meczu stoi jednak pod znakiem zapytania. - Zrobimy wszystko, żeby zagrać. Jeśli nie zaskoczy nas pogoda to powinno się w końcu udać zainaugurować rundę - mówi Wojciech Zając, prezes sekcji piłki nożnej Resovii, której fani dziś od godziny 15 przeprowadzą kolejną akcję odśnieżania murawy na stadionie przy ul. Wyspiańskiego.

Tymczasem w środę piłkarze wybrali kapitana pierwszego zespołu. Został nim Dariusz Frankiewicz. 27-letni pomocnik opaskę kapitańską przejął po Konradzie Domoniu.