Resovia wysoko pokonała Stal Sanok. Tułacz testował napastnika i pomocnika

Zwycięstwem 4:1 Resovii zakończył się sobotni mecz kontrolny ze Stalą Sanok. W ekipie ?pasiaków? wystąpiło dwóch testowanych zawodników.

Więcej o rzeszowskiej piłce nożnej na RZESZOW.SPORT.PL

Do przerwy resoviacy prowadzili z sanocką drużyną 1:0. Na listę strzelców w 30. minucie wpsoał się pozyskany zimą napastnik Łukasz Zaniewski. Po zmianie stron podopieczni Tomasza Tułacza "ukłuli" jeszcze trzy razy. Najpierw bramkarza rywali pokonał Wiesław Kozubek. Następnie po golu dorzucili jeszcze Tomasz Ciećko i Sebastian Hajduk, który wykorzystał rzut karny.

W meczu trener Resovii testował dwóch młodych zawodników. Jak podał portal podkarpacielive.pl od pierwszych minut w drużynie "pasiaków" zagrał 21-letni Jacek Kusiak (Bogdanka Łęczna). W drugiej połowie na boisku pojawił się natomiast 18-letni Norbert Podlasek (Wisłoka Dębica). Ponadto drugi mecz z rzędu w rzeszowskim zespole testowany był Robert Tunkiewicz (Stomil Olsztyn). Ten napastnik jest blisko podpisania umowy z czwartą drużyną II ligi wschodniej.

Resovia - Stal Sanok

Bramki: Zaniewski (30.), Kozubek (58.), Ciećko (83.), Hajduk (87. - k.) - Poliniewicz (81)

Resovia: Goszka - Ciećko (46. Miazga), Kozubek, Domoń, Słaby (46. Ślęzak) - Kusiak (46. Ogrodnik), Świechowski (46. Jaroch), Frankiewicz (46. Podlasek), Brągiel (46. Buczek) - Tunkiewicz, Zaniewski (46. Hajduk).